• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

O co więc chodzi. Coraz niższe ceny laptopów sprawiają, że producenci muszą na czymś zaoszczędzić. Koszty cięte są na wszystkim, począwszy od zmniejszenia sztywności plastików i płyty głównej po minimalizację spoiwa lutowniczego. Wszystko to sprawia, że laptopy są lżejsze ale i bardziej podatna na uszkodzenia.

Kolejną przyczyną awarii w komputerach przenośnych jest zwykła niedbałość o sprawny układ chłodzenia. W samochodzie prawie każdy użytkownik raz na rok jedzie na przegląd, gdzie wymieniany jest olej i inne niezbędne materiały eksploatacyjne. Wiemy, że chodzi o bezpieczeństwo i trwałość samochodu i większość z nas się do tego stosuje. Dla odmiany w laptopach większość klientów zaniedbuje czyszczenie układu chłodzenia, aż do momentu gdy z przegrzania laptop praktycznie przestaje działać lub wręcz dochodzi do spalenia któregoś z ważnych układów scalonych.

Laptop jak każde urządzenie należy poddawać regularnej konserwacji. W znacznym stopniu przedłuża to żywotność sprzętu.

Pozostałe usterki w dużej części to przypadkowe awarie elektroniki lub dysków twardych oraz wszelkiego rodzaju usterki wywołane przez mechaniczne uszkodzenia.

Często dochodzi też do awarii zimą gdy z mrozu przynosimy sprzęt do domu lub biura i od razu włączamy, ale o tym już w kolejnym artykule.