• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Megaserwis serwis laptopówlaptop się zawiesza

 

Wycena naprawy uszkodzonego laptopa zaczyna się od wywiadu z klientem. Mając informacje od Ciebie możemy przystąpić do dalszego sprawdzania. 

W pierwszej kolejności oceniamy stan sprzętu i w zależności od otrzymanych informacji podejmujemy następne kroki

- Laptop po zalaniu - Wyjmujemy jak najszybciej baterię i częściowo rozbieramy sprzęt w celu określenia jakiego typu uszkodzenia powstały wewnątrz. Wykonujemy wstępne pomiary i staramy się oszacować ile godzin pracy i jakie części zamienne będą potrzebne do wykonania naprawy.

- Laptop nie działa - Rozbieramy laptopa i wykonujemy wstępne pomiary lub za pomocą testerów staramy się uzyskać informacje o kodach błędów. Na tej podstawie jesteśmy w stanie oszacować jakiego typu to uszkodzenie, jakie układy scalone mogą być uszkodzone i podać szacowane koszty naprawy.

- Zbita matryca - W przypadku gdy w laptopie jest uszkodzona lub zbita matryca najlepszym sposobem na wycenę jest wyjęcie jej i sprawdzenie modelu oraz wersji matrycy. Producenci często stosują kilka modeli matryc w tym samym modelu laptopa co łatwo może wprowadzić w błąd. 

- Laptop zawiesza się, resetuje, wyłącza podczas pracy - W takich przypadkach sprawdzamy w pierwszej kolejności dysk, procesor, pamięci oraz niektóre elementy na płycie głównej i staramy się oszacować koszty naprawy.

Proces wyceny naprawy laptopa jest często o wiele bardziej złożony niż przedstawiony powyżej, ale zbierając doświadczenie od 1997 roku jesteśmy wstanie wycenić już  w momencie przyjmowania ponad 90% zleceń.

Pamiętaj. U nas zapłacisz tylko za efekt !