• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Opinie o laptopach, komputerach, tabletach, systemach operacyjnych.

Opinie o laptopach, komputerach, tabletach, systemach operacyjnych.

Jako serwis laptopów, który naprawił już ponad 20000 komputerów przenośnych, mogliśmy wyrobić sobie opinię o większości z oferowanych na rynku komputerów.

Nie ulega wątpliwości, że obecnie produkowane laptopy są ładne, ale niestety pogoń za obniżaniem cen sprawia, że jakość, szczególnie elementów takich jak płyta główna, pozostawia coraz więcej do życzenia w laptopach, które kosztują poniżej 2000 zł. W sprzętach droższych od razu widać różnicę w wykonaniu jak tylko zdejmie się obudowę. Niestety spora część użytkowników kieruje się takimi czynnikami jak cena i wygląd, a dopiero po zakupie okazuje się, że kupili przestarzałe, okrojone do granic możliwości rozwiązania, które zalegały magazyny producentów.

Producenci laptopów i tabletów dążą do tego, aby urządzenia te stały się jednorazowe. Coraz częściej nawet wymiana baterii w nowych laptopach jest na tyle utrudniona, że bez pomocy serwisu nie da się tego zrobić.

Dużo osób decyduje się wbrew założeniom producentów na naprawę sprzętu. Argumenty jakie przemawiają za tym rozwiązaniem to przede wszystkim znacznie niższy koszt niż zakup nowego laptopa. Wydajność 2 lub 3 letniego komputera praktycznie nie ustępuje nowym rozwiązaniom. Odnosimy czasem wrażenie że producenci procesorów czy układów graficznych na siłę wprowadzają niektóre zmiany, tylko po to, żeby nadać kolejny numer katalogowy części. Kolejnym argumentem za naprawą laptopa jest dbałość o środowisko oraz konieczność przeniesienia wszystkich danych i zakup nowych licencji na oprogramowanie do nowego komputera, ponieważ większość oprogramowania jest sprzedawana w wersji OEM.

Nasza opinia o laptopach jest wić następująca: Kupując sprzęt trzeba rozważnie podejść do tematu. Wybierać należy nie tylko oczami. Warto zasięgnąć opinii znajomych czy serwisów na temat danego producenta ponieważ ludzie pracujący w branży mają  więcej doświadczenia i wiedzy niż przeciętny użytkownik

Asus to firma z wieloletnią tradycją na rynku komputerów stacjonarnych i laptopów. Wniosła w rozwój technologii ogromną ilość rozwiązań - od prostych zastosowań domowych po niezwykle wydajne komputery.

Od wielu lat prowadzimy pogwarancyjny serwis Asusa w Warszawie . Naprawiamy laptopy tej firmy codziennie i mogliśmy wyrobić sobie pewna opinię na temat konstrukcji i napraw laptopów Asus.

Po premierze Windows 8 na smartfonach firma Microsoft poszła o krok dalej i wprowadziła kwadraty do oprogramowania na laptopach i komputerach. Z opinii naszych klientów wynika, iż nie był to zbyt trafiony pomysł. Kompletnie zmieniony interface sprawił, że wielu użytkowników reinstaluje na swoich komputerach wersję 7 nawet jeśli muszą zakupić dodatkową licencję.