• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

 

1. Doraźna pomoc przez telefon. Część problemów można rozwiązać w ten sposób o ile użytkownik ma chociaż podstawowe umiejętności informatyczne. Czasem dodatkowo stosuje się zdalną pomoc przy pomocy programów pozwalających na przejęcie kontroli nad pulpitem użytkownika. Jest to dość popularna metoda szczególnie w awariach małego kalibru.

2. Kolejna grupa to naprawy komputerów u klientów. Świadczą je przeważnie małe firmy, gdzie właściciel jest przeważnie osobą odpowiedzialną za wszystko. Niewątpliwą zaletą tego typu usług jest możliwość dojazdu do klienta i naprawa laptopów i komputerów na miejscu. Wadą takiego rozwiązania jest przede wszystkim ograniczony zakres usług oraz w przypadku większych awarii przedłużający się czas i rosnące koszty wraz ilością godzin.

3. Najlepszą ze względu na skuteczność i ekonomikę jest wybór pogotowia komputerowego, które może nam zaoferować kompleksowe rozwiązania. Do takiej grupy należą większe serwisy, których usługi nie kończą się tylko na naprawach czy instalacji systemu operacyjnego czy drobnych konfiguracjach sieci. Mając odpowiednie zaplecze w postaci techników, punktu przyjęć, części zamiennych, urządzeń diagnostycznych i szerokiej gamy narzędzi do napraw czy odzyskiwania danych większe serwisy komputerowe mogą zaoferować pomoc w każdym z przypadków poczynając od reinstalacji systemu a kończąc na skomplikowanych naprawach laptopów, płyt głównych czy nawet odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków twardych.

Niewątpliwą zaletą jest również to, że komputer, w którym są często ważne dane przebywa w jednym miejscu a naprawa nie jest zlecana podwykonawcy jak to często bywa w przypadku małych firm. Dojazdy do klientów zabierają czas więc jedno, dwu lub trzy osobowa firma nie jest w stanie jeszcze naprawiać wszystkiego we własnym zakresie.