• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Kiedy zadzwonisz do Megaserwis, usłyszysz w słuchawce „Dzień dobry. W czym możemy pomóc?” Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że laptop w dzisiejszych czasach to narzędzie pracy, kontaktu ze znajomymi, rodziną oraz, że przechowywane dane stanowią bardzo istotną wartość dla naszych klientów, dlatego najważniejszym aspektem naszych działań jest pomoc klientowi w rozwiązaniu jego problemów ze sprzętem

W dzisiejszych czasach do naprawy laptopa nie wystarczy już śrubokręt, jak to jeszcze kilka lat temu było w serwisie komputerowym. Dziś trzeba mieć wiedzę z zakresu informatyki, elektroniki, mechaniki i programowania. Trzeba umieć ją połączyć, aby skutecznie rozwiązywać problemy z jakimi codziennie przychodzą do nas użytkownicy laptopów. Podążając za rozwojem techniki i rozwiązaniami stosowanymi przez producentów prowadzimy własne badania oraz korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku do diagnozowania elektroniki oraz lutowania układów scalonych, w tym BGA, QFP i SMD. Do znalezienia usterek i ich naprawienia stosujemy sprzęt renomowanych firm będących liderami w branży elektronicznej. Posiadamy oscyloskopy analogowe i cyfrowe firmy HP®, zasilacze laboratoryjne, programatory kości BIOS firmy Wellon®, multimetry, karty diagnostyczne, testery gniazd procesorów i pamięci RAM. Do lutowania układów BGA używamy profesjonalnych stacji lutowniczych na gorące powietrze firm Weller® oraz PACE®. Mniejsze elementy takie jak przetwornice zasilające wymieniamy za pomocą cyfrowo sterowanych stacji lutowniczych firmy QUICK®. Do wymiany najmniejszych elementów oraz gniazd zasilania, słuchawkowych, USB, itp. używamy cyfrowo sterowanych lutownic grotowych firm Weller® oraz PACE®.

Oczywiście nie wszystkie naprawy laptopów związane są z usterkami elektronicznymi. Część napraw dotyczy wymiany całych komponentów Twojego laptopa. Uszkodzone dyski twarde, napędy optyczne, klawiatury czy matryce nie stanowią dla nas żadnego problemu. Posiadamy na magazynie części do większości komputerów, zarówno tych starszych jak i tych nowszych. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że danej części nie posiadamy u siebie na magazynie, będziemy w stanie zamówić ją dla Ciebie w najkrótszym możliwym terminie. Dzięki wypracowanych przez lata kontaktom jesteśmy w stanie zamówić niemalże wszystkie części, które montowane są w Twoim laptopie.

Jesteśmy na rynku ponad 16 lat. Mamy za sobą ponad 20 tysięcy skutecznie naprawionych laptopów. Tak długi czas oraz duża liczba naprawionego sprzętu daje nam ogromną przewagę na rynku serwisu laptopów. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala na naprawę prawie każdego laptopa. Dokładamy wszelkich starań, żebyś był zadowolony z otrzymanej usługi i rozwiązanego problemu. Staramy się zawsze informować Cię o bieżących postępach i czasie naprawy, ewentualne przesunięcia deklarowanego terminu są tylko po to, aby usunąć nie tylko skutki ale i przyczyny awarii w 100% i po to, żeby problem się już nigdy nie powtórzył.