• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

. Niemniej jednak, nie przerwaliśmy przegrywania danych, gdyż klientowi bardzo zależało żeby to zgrać, a zlecenie trwało już kilka dni. W pewnym momencie, podczas kopiowania, pojawił się błąd i wszystko się zatrzymało. Dysk niestety nie wytrzymał ilości danych które były na niego „zrzucane”.  Po ponownym podłączeniu go do komputera, okazało się, że nie widać żadnych danych, co więcej, nawet tych które były wcześniej na tym dysku.  Klient wiedział, że dysk jest w złym stanie, informowaliśmy o tym, niemniej jednak stało się to u nas. W związku z czym jakąś odpowiedzialność za to zdarzenie, oczywiście, musieliśmy i wzięliśmy na siebie. Dane, które były na tym dysku, zanim był przyniesiony do naszego serwisu, odzyskaliśmy w minimalnych kosztach, bo klient zapłacił za nie ok. 10% ceny, którą w związku z tym ponieśliśmy. Po kalibracji dysku, dane odzyskiwały się ok. miesiąca czasu. Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło i udało się zakończyć to zlecenie z powodzeniem. Klient, miał na tym dysku, ważne dla niego, zdjęcia  rodzinne.

            Zdecydowaliśmy się napisać artykuł na ten temat, ku przestrodze dla innych. Zabezpieczajcie swoje dane, trzymajcie je na kilku nośnikach, gdyż dysk może ulec uszkodzeniu w najmniej oczekiwanym momencie i nie da się tego przewidzieć. Ważne dane, warto, zawsze trzymać przynajmniej w dwóch miejscach, a nawet trzech. Dzięki temu, w przyszłości unikniecie, podobnych, do tej sytuacji.. W tym przypadku stało się to u nas, a mogło stać się u klienta, wtedy musiałby zapłacić on dużo wyższą kwotę za ich odzyskanie.

Spotykamy się na co dzień, z przeróżnymi sytuacjami. Jedne są proste, a inne dużo bardziej skomplikowane, jak w wyżej opisanym przypadku. Pamiętajcie, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a nawet najbardziej sporny problem, jest do załatwienia.