• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

 Z naszego doświadczenia, które zbieramy od 1997 roku wynika, że znacznie bardziej korzystnym rozwiązaniem jest naprawa naszej płyty głównej. Przeważnie jest to rozwiązanie, które pozwala cieszyć się laptopem przez kolejnych kilka lat.

Więcej o naprawach płyt głównych możesz poczytać tu.

Obecna żywotność sprzętu komputerowego jest coraz niższa. Największa awaryjność jest wśród dwu i trzyletnich laptopów, a wiec w sprzęcie, który tak naprawdę jest jeszcze w bardzo dobrym stanie i w odpowiedniej wydajności. Dodatkową korzyścią jaką otrzymujemy podczas naprawy jest to, że nasze oprogramowanie i ustawienia są przeważnie takie same jak przed awarią. Wyjątkiem jaki czasem obserwujemy jest uszkodzenie systemu operacyjnego przy awariach sprzętowych.

Problemy awaryjności laptopów dotyczą wszystkich producentów. Obecnie dominującą tendencją na rynku jest szybkie wprowadzanie nowych modeli nawet jeśli nie różnią się one wiele od swoich poprzedników. Takie podejście sprawia, że wiele konstrukcji jest niedopracowanych i celowo lub nie stają się bardzo awaryjne.