• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Komputery stacjonarne zostały już w dużej części wyparte przez laptopy. W niektórych biurach, rozwiązaniach przemysłowych czy medycznych są jednak wciąż używane ze względu na znacznie większą niezawodność w stosunku do laptopów.

Niektóre firmy jak Dell, Apple, HP, Acer, Asus, MSI produkują również mini komputery i komputery All in One które są wykorzystywane jako domowe centra rozrywki.

Jako uzupełnienie oferty oferujemy naprawę komputerów w przypadku różnego rodzaju usterek. W szczególności wykonujemy naprawy płyt głównych, instalacje systemów operacyjnych oraz odzyskiwanie danych.

Zajmujemy się naprawą komputerów od 1997 roku. Naprawiamy komputery stacjonarne, All in One, medyczne, przemysłowe oraz do innych zastosowań.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy.

Naprawa komputerów w dzisiejszych czasach różni się znacznie od tego co mieliśmy 5 czy 10 lat wstecz. Obecnie produkowane komputery wymagają od firm serwisowych takich samych umiejętności jak w przypadku naprawy laptopów. Za sprawą wysokiej integracji układów scalonych, szybkiej zmianie technologii oraz braku wsparcia dla pogwarancyjnych naprawa w autoryzowanych serwisach większość uszkodzonych płyt głównych w komputerach All in One, przemysłowych czy medycznych trzeba naprawiać na poziomie elementów.

Wysoka specjalizacja w elektronice komputerowej to nasza zaleta. Od 1997 roku rozwijamy nasze umiejętności w tym kierunku, nieprzerwanie świadcząc profesjonalne usługi serwisowe.

 

Zapraszamy na bezpłatną wycenę:

 

Naprawa komputerów, Warszawa Ochota, Ul. Opaczewska 43 (wejście od Bohaterów Września)

 

Przeczytaj również: