• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Koniec wsparcia dla Windows 7Czyli aktualizacje z witryny Windows Update w postaci najnowszych sterowników i zabezpieczeń systemu nie będą już dostępne. W związku z tym Producent zalecił użytkownikom Windows 7 przejście na Windows 10.

Dla użytkownika siódemki oznacza to nie mniej ni więcej, że nie otrzyma już aktualizacji, usługi Windows będą systematycznie wycofywane, a Obsługa Klienta nie zapewni już wsparcia technicznego. Trzeba się też liczyć z tym , że aplikacje i gry również mogą przestać działać o ile ich Producent nie zapewni odpowiednich dostosowań.

Producent oprogramowania Windows, Firma Microsoft zaleca kupno nowego komputera z najnowszym systemem operacyjnym, jednak według nas jest to niepotrzebne i zbędne. Po pierwsze ze względu na ekologię, a po drugie ze względu na koszty dla Klienta.

System Windows 10 możemy zainstalować od początku na komputerze Klienta na podstawie czytelnej licencji na Windows7. Nie trzeba kupować ani nowego komputera, ani nowego oprogramowania.

Często paroletnie komputery z zainstalowanym Windows7 mają parametry lepsze niż nowe komputery ze sklepu i kupowanie takiego mija się z celem. Wystarczy wymienić oprogramowanie w dotychczasowym sprzęcie i może on służyć bezawaryjnie jeszcze wiele lat. Na pewno będzie też spełniał warunki stawiane przez przeglądarki internetowe

My ze swojej strony zalecamy też czasem wymianę dysku tradycyjnego HDD na dysk SSD, który przyspiesza działanie komputera przynajmniej dziesięciokrotnie. Komputer z takim zestawem (dysk + system) spełni niemalże, kryteria nowego komputera. Spokojnie sprawdzi się do normalnej pracy w Internecie, obsłudze poczty, czy innych aplikacjach internetowych.

Dla Klienta to realna oszczędność nawet kilku tysięcy złotych, a dla środowiska niewątpliwa korzyść. Wcale nie musisz wyrzucać dotychczasowego sprzętu elektronicznego więcej na stronie https://www....pl/odzyskiwanie-danych/laptopy-komputery/178-koniec-wsparcia-dla-windows-7-co-zrobic-gdzie-znalezc-pomoc.

Windows 1o to najnowsze oprogramowanie Microsoftu. Są w nim zaimplementowane najnowsze sterowniki i aktualizacje. Współpracuje z najnowszymi aplikacjami internetowymi i grami. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi Windows Update komputer ma dostęp do najnowszych zabezpieczeń, baz wirusów i sterowników w pełni automatycznie. Bez wiedzy i ingerencji użytkownika.  Windows 10 nie potrzebuje pomocniczego programu antywirusowego, gdyż takie oprogramowanie ma zaimplementowane fabrycznie - Windows Defender jest zupełnie wystarczający do normalnej pracy.

Zapraszamy do naszego Serwisu na ul. Opaczewskiej 43 lok u8  02-201 Warszawa , na bezpłatne konsultacje. Technicy przeanalizują możliwości sprzętowe Twojego komputera i podadzą możliwości jego modernizacji o oprogramowanie Windows 10 lub o inne elementy sprzętowe. Na miejscu dowiesz się czy taka rekonfiguracja Twojego komputera z windows7 będzie możliwa.

Zalecamy modernizacje komputerów z procesorami Intel i3, Intel i5, Intel i7 oraz z minimum 4GB Pamięci operacyjnej RAM.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

- sprawdzimy komputer pod kątem możliwości obsługi Windows10

- sprawdzimy ogólny stan techniczny komputera oraz jego wydajność

- zaproponujemy poprawienie stanu technicznego komputera, aby mógł służyć jeszcze kilka lat

- zaproponujemy ewentualnie dysk SSD, który przyspieszy Twój komputer.