• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

 

zbita matryca

2. Wyłamane zawiasy i pęknięta obudowa matrycy. Zawiasy są częścią mechaniczną, często podczas ciągłego zamykania i otwierania matrycy zacierają się co wymusza użycie większej siły podczas otwierania i zamykania, a to w konsekwencji prowadzi do wyłamania obudowy. Wymiana zawiasów w odpowiednim czasie często ograniczyłaby koszty całej naprawy. Uszkodzenie zawiasów objawia się przeważnie:

 • Większym niż wcześniej oporem podczas zamykania i otwierania matrycy
 • Skrzypieniem i skokami siły podczas poruszania klapą
 • Luźną klapą matrycy, która często nie utrzymuje się na miejscu po otwarciu

3. Zalanie laptopa - jedzenie i picie podczas pracy lub wykorzystywanie laptopa na różnych imprezach sprawia, że dość często dochodzi do zalania laptopa. W takich przypadkach należy szybko odłączyć prąd, wyjąć baterię i udać się do serwisu notebooków. Jest jedna z awarii gdzie czas reakcji ma duże znaczenie jeśli chodzi o koszty i skuteczność naprawy.

4. Wyłamane gniazdo zasilania, USB, HDMI, Słuchawkowe, mikrofonu - uszkodzenia, które są również popularne, choć występują głównie podczas upadku laptopa podłączonego do innych urządzeń peryferyjnych.

5. Usterką która również powstaje z winy użytkowników często jest zanieczyszczenie układu chłodzenia, co prowadzi do przegrzewania się laptopa i uszkodzeń elektroniki (głownie karty graficznej). Praca na kocach, w łóżku, na kolanach często prowadzi do zatkania otworów wentylacyjnych. Regularne czyszczenie układu chłodzenia w laptopie ogranicza całościowe koszty eksploatacji.

Wymieniliśmy tu kilka najczęściej występujących usterek z winy użytkownika. Wiele z nich mogłoby ominąć was jeśli będziecie przestrzegać kilku podstawowych zasad. W przypadku gdy wystapił jakiś problem, zapraszamy na bezpłatną wycenę