• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Laptopy i komputeryserwis apple warszawa Apple to sprzęt w znacznym stopniu odbiegający konstrukcją od powszechnie produkowanych komputerów przenośnych. Konstrukcja płyt głównych oraz miniaturyzacja użytych do produkcji elementów sprawia, że naprawa laptopów Apple to wyjątkowo pracochłonna i wymagająca doświadczenie praca. Koszty naprawa płyt głównych są kilkukrotnie niższe niż koszty proponowane przez autoryzowany serwis Apple.

 

Jeśli Twój laptop przestał działać, został zalany, wyłącza się samoczynnie, klawiatura nie działa prawidłowo, masz zbitą matrycę lub  coś innego sprawia że nie pracuje prawidłowo - zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę. 

Technicy zajmujący się serwisem Apple od ręki sprawdzą co dzieje się z Twoim Laptopem.  Za darmo przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje abyś szybko mógł podjąć decyzję o naprawie

 

Zdajemy sobie sprawę, że czas jest bardzo ważny dla Ciebie. Z tego właśnie powodu wprowadziliśmy 100% darmową wycenę każdej naprawy laptopów apple zarówno dla starszych jak i nowszych modeli. Ponadto u nas nic nie zapłacisz do czasu, aż naprawimy Twojego laptopa.

Jako, że laptopy Apple są naprawdę wymagające pod względem diagnostyki i dokładności podczas naprawy wyznaczyliśmy jednego technika, który specjalizuje się w Serwisie tych urządzeń.

 

Od wielu lat zbieramy doświadczenie w naprawach laptopów Apple oraz posiadamy własny stok układów BGA, matryc, klawiatur, dysków twardych i innych najczęściej psujących się elementów. Wszystko aby jak najszybciej wykonać naprawę. Dzięki specjalizacji w elektronice i doświadczeniu jakie gromadzimy od 1997 roku naprawiamy ponad 90% uszkodzonych płyt głównych. Podnosi to opłacalność naprawy względem autoryzowanego serwisu Apple ponieważ naprawa jest dużo tańsza niż wymiana całej płyty głównej.

 

Płyta główna notebooka jest najważniejszą i jedną z najdroższych części Twojego Laptopa. Większość serwisów, które powstały po przebranżowieniu z serwisu komputerów stacjonarnych nie posiada potrzebnej wiedzy, doświadczenia, schematów i specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, więc jedyne co mogą Ci zaoferować to wymiana płyty głównej lub naprawa jej u podwykonawcy. Wybierając serwis, który ma dużą tradycję oraz naprawia wszystko we własnym zakresie oszczędzasz czas i pieniądze. Naprawa płyty głównej w laptopie to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Wyposażyliśmy nasz serwis Apple w profesjonalne lutownice do lutowania układów BGA, QFP i SMD najlepszych na rynku firm WELLER i PACE oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Dzięki temu naprawy są wykonywane średnio w 4 dni robocze, a poziom reklamacji spadł poniżej 3,5% w 2012 roku.


Dla przykładu możesz zobaczyć jak wygląda przykładowa płyta główna w laptopie apple.


Jak łatwo zauważyć elementy są niezwykle małe, złącza przynajmniej 50% mniejsze niż w standardowym laptopie. Poziom upakowania i mikroskopijne elementy sprawia, że zabrakło naawet miejsca na opis poszczególnych elementów elektronicznych.

 

Zapraszamy na bezpłatną wycenę:

 

Serwis Apple, Warszawa Ochota, Ul. Opaczewska 43 (wejście od Bohaterów Września)

 

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów:

Czy w laptopach Apple da się zainstalować system windows? - W nowych laptopach apple da się zainstalować windows, czasem klienci instalują zarówno system Apple jak i Microsoftu.

Czy w Warszawie jest autoryzowany serwis Apple? - Tak jest ich kilka, jeden niedaleko naszego serwisu.

Czy czas naprawy laptopów Apple jest tak samo krótki jak w przypadku standardowych laptopów? - Wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia. Typowe i rozpracowane usterki są usuwane szybko. Inne bardziej wymagające naprawy są realizowane w dłuższych terminach, ale staramy się jak możemy aby były rozsądne.

 

Najczęściej występujące objawy uszkodzeń w laptopach

Laptop nie działa, nie włącza się, nie reaguje na włącznik, nie wyświetla obrazu (brak obrazu). Na ekranie wyświetlają się artefakt, krzaczki, linie, pasy. Laptop zawiesza się, wolno pracuje, wyłącza samoczynnie. Dość często zdarzają się również uszkodzenia dysków twardych lub systemów operacyjnych.

Z usterek mechanicznych w laptopach najczęściej występują: Wyłamane gniazdo zasilania, Złamany zatarty zawias, wyłamana obudowa, wyrwane klawisze klawiatury, wyłamane gniazdo USB, LAN, HDMI, Zatarty hałasujący wentylator, zbita matryca.

Z uszkodzeń systemów operacyjnych najczęściej laptop się zawiesza, wyświetla Blue screen (niebieski ekran z kodami błędów). Często problemy z systemami wynikają z występowania wirusów