• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Słowo niezawodność już nawet zniknęła ze sloganów reklamowych i została zastąpiona przez dużą wydajność, elegancję czy raty zero procent. Problem awaryjności dotyczy wszystkich producentów.naprawa laptopów warszawaWróćmy jednak do tematu i zajmijmy się naprawami notebooków, które najczęściej wykonuje się w naszym serwisie:

1. Naprawa płyty głównej jest to usługa, którą wykonujemy najczęściej z racji tego, że wymaga ona dużego doświadczenia w dziedzinie elektroniki. Prostsze naprawy może wykonać mniej doświadczony technik, ale naprawy płyt głównych wymagają odpowiedniego sprzętu, wiedzy i zaplecza w postaci układów scalonych i schematów. Naprawę płyty głównej zaczyna się od dokładnej diagnozy - pomiarów sygnałów startowych. Ten etap jest bardzo ważny ponieważ nietrafiona wymiana układu to duże koszty dla serwisu. Wiele tego typu zleceń otrzymujemy od mniejszych serwisów, które nie mają odpowiedniego doświadczenia.

2. W drugiej kolejności najczęściej wykonywanych napraw laptopów to usterki mechaniczne: wymiany zbitych, matryc, uszkodzonych gniazd zasilania, dysków twardych, zawiasów i obudów w laptopach.

3. Trzecią usługą jaką wykonujemy dość często to czyszczenie układu chłodzenia łącznie z wymianą pasty termoprzewodzącej. Choć jest to około 20% wszystkich zleceń, należy podkreślić, że powinna być ona na pierwszym miejscu. Niestety użytkownicy laptopów często zaniedbują konserwację laptopów co prowadzi do uszkodzeń układów graficznych i konieczności napraw.

4. Kolejne usługi które wykonujemy to naprawy i instalacje systemów operacyjnych oraz usuwanie wirusów.

5. Naprawa laptopów po zalaniu to kolejna grupa napraw. Należy tu przypomnieć, że gdy dojdzie do zalania odpowiednia reakcja może znacznie ograniczyć koszty naprawy.