• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Megaserwis to profesjonalne laboratorium odzyskiwania danych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szkoleniom w kraju i za granicą, nowoczesnemu laboratorium, a przede wszystkim inżynierom, dla których odzyskiwanie danych, elektronika i informatyka to życiowa pasja, możemy zaoferować Ci niezwykle skuteczną usługę. Nie pobieramy żadnych opłat za analizę nośnika. U nas zapłacisz tylko za EFEKT.

W naszej ofercie znajdziesz usługi :

Odzyskiwanie danych z dysków twardych do laptopów
 
Odzyskiwanie danych z dysków twardych do komputerów

Odzyskiwanie danych z  dysków twardych do serwerów

Odzyskiwanie danych z Pendrive

Odzyskiwanie danych z pamięci Flash (Kart Pamięci)

Odzyskiwanie danych z płyt CD, DVD, DVD-RW ...

Odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci, pendrive, dysków twardych

Niezależnie czy jest to uszkodzenie mechaniczne, elektroniczne czy logiczne jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wiemy, że utrata danych to nieoczekiwane wydarzenie, dla tego każdy przypadek traktujemy priorytetowo.

Odzyskiwanie danych to wydzielony dział firmy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta na stronie www.lge.com.pl

Uszkodzenie dysku twardego w laptopie czy komputerze sprawia, że w ogóle nie można korzystać z urządzenia. Nasz dział naprawy laptopów może Państwu zaoferować szybkie przywrócenie sprawności laptopa przez wymianę dysku i instalację systemu operacyjnego. Jest to niezależna usługa od procesu odzyskiwania danych.

 

Odzyskiwanie danych z laptopów


Laptopy to urządzeni, które stały się podstawowym narzędziem pracy. Obecnie większość wartościowych danych znajduje się na dyskach w laptopach. Niestety urządzenia te z racji mobilności często ulegają awarii. Wielokrotnie spotykamy się odzyskiwaniem danych z laptopa po upadku, po zalaniu lub wręcz nie działającego.

W dużej części zlecenia odzyskiwania danych kończą się właściwie ich przegrywaniem i symbolicznymi opłatami. Świadczymy również usługi kopiowania danych z laptopów, które są jeszcze na gwarancji. Warto zaznaczyć, że w autoryzowanych serwisach prawie standardem jest przywracanie laptopa do stanu fabrycznego, co wiąże się z odtworzeniem recovery i wymazaniem zawartości dysku twardego. Odzyskujemy dane ze wszystkich laptopów: Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Apple, Toshiba oraz z komputerów stacjonarnych i przemysłowych.

Odzyskiwanie danych z dysku twardego

Dyski twarde stanowią bardzo duży odsetek naszych zleceń. Nasze laboratorium jest przygotowane do wykonania niemal każdego zadania: od odzyskiwania danych z dysków z drobnymi uszkodzeniami po dobór i wymianę głowic czy nawet przekładanie talerzy w przypadku uszkodzenia silnika dysku. Wiele zleceń stanowi odzyskiwanie danych z dysków zewnętrznych USB. Dyski przenośne są narażone na uderzenia i upadki podobnie jak dyski w laptopach. Ponieważ są to niezmiernie delikatne urządzenia często ulegają awarii.

Odzyskujemy dane ze wszystkich dysków: Western-Digital, Toshiba, Samsung, Seagate, Maxtor, Transcend, Lacie, A-Data i wielu innych.

Odzyskiwanie danych z dysków SSD

Dyski SSD stanowią coraz większą część zleceń jeśli chodzi o odzyskiwanie danych. Niestety mimo pięknych reklam żywotność dysków SSD jest ograniczona a co za tym idzie ludzie często tracą dane. Wiele osób nadal nie robi kopii zapasowych, przez co nasi inżynierowie mają pełne ręce roboty. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich użytkowników dysków SSD: Kinkston, Sandisk, A-Data, Intel, OCZ, Good-Ram, Lite-on, Samsung i wielu innych marek.

Na obecną chwilę są pewne ograniczenia w możliwości odzyskiwania danych szczególnie z uszkodzonych dysków SSD najnowszych modeli. Trwają jednak wzmożone prace nad rozwiązaniem tych problemów.

Odzyskiwanie danych z kart pamięci i pendrive

Niemal każda osoba jest w posiadaniu karty pamięci czy pendrive. Używamy ich na co dzień w telefonach, tabletach, aparatach, kamerach.... Wile osób traktuje pendrive jako niezniszczalne, przenośne magazyny danych przechowując na nich wszystkie swoje pliki. Kończy się to często katastrofą. Pendrive i karty pamięci oparte są o przechowywanie danych w kościach pamięci NAND tak samo jak dyski SSD. Ich żywotność jest więc ograniczona. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego pendrive lub karty pamięci jest bardzo czasochłonną czynnością. Wiąże się z wylutowaniem pamięci, sczytaniem jej zawartości i odkodowaniem. Często jest to praca na kilka dni ale zdarzają się też przypadki, w których ta procedura trwa nawet długie tygodnie. Mimo tego że karty pamięci oraz pendrive to tanie i małe urządzenia -odzyskiwanie danych z nich jest niezmiernie czasochłonne i niestety kosztowne. Odzyskujemy dane z niemal wszystkich producentów jak: Transcend, CnMemory, ADATA, Dane-Elec, DelkinDevices, Emtec, Fuji, GoodRam, Hama, Hoodman, Integral, Intel, Intenso, Kingmax, Kingston, Lexar, Mirex, Moba, MyMemory, OCZ, Olympus, OV, Panasonic, Pentagram, Pixmania, PNY Technologies, PQI, Pretec, Qumo, Remax, Samsung, SanDisk, Silicon Power, SmartBuy, Sony, Strontium, Toshiba, Trexdata, Twinmos, Verbatim, WHD, Wintec.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Wiele osób traktuje macierze RAID oraz serwery NAS jako niezniszczalne nośniki danych. Jest to niestety złudne bezpieczeństwo, o czym przekonało się wielu naszych klientów. Dyski pracujące w macierzach raid zużywają się i często występują sytuacje, że wszystkie ulegają awarii niemal w jednym momencie. Zdarzyło nam się odzyskiwać już dane z serwerów QNAP, ZYXCEL, Synology, D-Link w niemal każdej konfiguracji RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 .... Mimo iż macierze RAID są znacznie bardziej bezpieczne niż jeden dysk potrafią się uszkodzić w najmniej odpowiednim momencie.

Odzyskiwanie danych po aktualizacji Windows 10, Windows 7 ...

Aktualizacje Windows 10 potrafią narobić na dysku niezłego spustoszenia. Często podczas aktualizacji uruchamia się CHKDSK i sprawdza oraz próbuje naprawić uszkodzenia w systemie plików. Jednocześnie na dysku wykonuje się bardzo dużo innych operacji, przez co dochodzi do uszkodzenia bazy MFT i braku dostępu do wielu danych. W naszej ofercie znajdą Państwo odzyskiwanie danych po aktualizacji Windows 10, Windows 7 oraz po formatowaniu i recovery.

 

Dlaczego wybrać profesjonalne usługi odzyskiwania danych

Wiele osób zastanawia się dlaczego usługi odzyskiwania danych nie mogą być wykonane w każdym serwisie komputerowym. Proponuję przeczytać te dwa artykuły, aby rozjaśnić nieco sytuację http://www.prz.....udent.pl/tech..........kiwanie-danych oraz http://cen......danych.pl/odzyskiwanie-danych-......../ aby przekonać się jakie przypadki mogą nas spotkać, gdy podejdziemy do tematu w nieodpowiedni sposób. Należy tez wspomnieć o wyposażeniu, które jest bardzo kosztowne i które posiada na obecną chwilę około 20 firm w Polsce. więcej informacji można zobaczyć na stronie www.acelaboratory.com

Znalazłeś nas po: Odzyskiwanie danych Warszawa, Odzyskiwanie danych z dysku Warszawa, odzyskiwanie danych z pendrive Warszawa, Odzyskiwanie danych z karty pamięci, Odzyskiwanie danych po formacie, Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Warszawa, odzyskiwanie danych z uszkodzonej karty, jak odzyskać dane ......

 

 Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Megaserwis S.C. , Warszawa-Ochota.

Ul. Opaczewska 43/8