• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

 

serwis sony vaioFirma Sony od dawna produkuje laptopy. Początkowo laptopy Sony Vaio były przeznaczone dla wyjątkowo wąskiego kanału sprzedaży. Był to sprzęt bardzo prestiżowy i używany wyłącznie przez szczebel zarządzający w dużych korporacjach lub bardzo zamożne osoby. Elegancja, lekka konstrukcja, wydajność i miniaturyzacja sprawiały, że przez wiele lat Sony Vaio był liderem w tym segmencie rynku. Wraz z rozwojem Technologii inne firmy również zaczęły wprowadzać małe, lekkie i ładnie wyglądające laptopy. W ostatnich latach mamy już prawdziwy wysyp tego typu sprzętu. W odpowiedzi na zmiany na rynku, Sony wprowadziło na rynek komputerów przenośnych sprzęt niższej jakości w cenach przystępnych dla przeciętnego użytkownika. Wraz z tym posunięciem zaczęły się pojawiać typowe problemy z jakimi borykają się użytkownicy tanich laptopów.

Zajmujemy się naprawą laptopów Sony Vaio od wielu lat i prace przy tych laptopach trzeba podzielić na dwa rodzaje. Laptopy Tańsze mają typowe dla swoich konstrukcji problemy natomiast laptopy z wyższej półki wymagają odpowiedniego podejścia zarówno w procesie diagnostyki jak i samej naprawy. Jeśli w Twoim laptopie dzieją się niepokojące rzeczy, a w szczególności: laptop przestał działać, został zalany, wyłącza się samoczynnie, klawiatura nie działa prawidłowo, masz zbitą matrycę - zapraszamy do odwiedzenia nasz serwis Sony Vaio, w którym wykonamy bezpłatną wycenę naprawy. 

Nasi pracownicy od ręki sprawdzą co dzieje się z Twoim Laptopem.  Całkowicie za darmo przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje abyś szybko podjął decyzję o naprawie

Na potrzeby serwisu Sony Vaio prowadzimy własny magazyn układów BGA stosowanych na płytach głównych, matryc, klawiatur, dysków twardych i innych najczęściej psujących się elementów. Wszystko aby każdą naprawę laptopa wykonać w możliwie krótkim czasie. Ogólny brak części zamiennych do laptopów tej marki sprawił, że nawiązaliśmy szerokie kontakty z serwisami Sony Vaio zarówno w Europie jak i AZJI i USA. Dzięki specjalizacji w elektronice i doświadczeniu jakie gromadzimy od 1997 roku naprawiamy ponad 90% uszkodzonych płyt głównych, a inne części sprowadzamy bezpośrednio z zagranicy w razie potrzeby. Autoryzowany Serwis Sony Vaio właściwie nie prowadzi usług napraw pogwarancyjnych. Brak lokalizacji w Polsce sprawia, że jakiekolwiek naprawy w autoryzowanej sieci serwisowej są nie opłacalne. Korzystając z usług naprawy płyt głównych w naszym serwise Sony masz możliwość dalszego korzystania ze sprzętu przy rozsądnych wydatkach.

Płyta główna jest najdroższą częścią Twojego Laptopa Sony Vaio. Większość serwisów, które powstały po przebranżowieniu z serwisu komputerów stacjonarnych nie posiada potrzebnej wiedzy, i umiejętności więc jedyne co mogą Ci zaoferować to wymiana płyty głównej, co jest nie opłacalne lub jej naprawę w innej firmie. Brak wsparcia jeśli chodzi o części zamienne do laptopów Sony Vaio sprawia, że większość firm w ogóle nie oferuje napraw tych laptopów.

Wyposażyliśmy nasz serwis Sony Vaio w profesjonalne stacje lutownicze do lutowania układów BGA, QFP i SMD wiodących na rynku firm WELLER i PACE oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Dzięki temu naprawy są wykonywane średnio w 4 do 6 dni roboczych, a poziom reklamacji jest bardzo niski.

 

Zapraszamy na bezpłatną wycenę:

 

Serwis Sony VAIO, Warszawa Ochota, Ul. Opaczewska 43 (wejście od Bohaterów Września)

 

Dla przykładu płyta główna z laptopa wysokiej klasy. Jej wielkość jast naprawdę imponująca ponieważ upakowano tu elementy, które w normalnej kostrukcji zajmują trzy razy więcej miejsca.

Najczęściej występujące objawy uszkodzeń w laptopach

Laptop nie działa, nie włącza się, nie reaguje na włącznik, nie wyświetla obrazu (brak obrazu). Na ekranie wyświetlają się artefakt, krzaczki, linie, pasy. Laptop zawiesza się, wolno pracuje, wyłącza samoczynnie. Dość często zdarzają się również uszkodzenia dysków twardych lub systemów operacyjnych.

Z usterek mechanicznych w laptopach najczęściej występują: Wyłamane gniazdo zasilania, Złamany zatarty zawias, wyłamana obudowa, wyrwane klawisze klawiatury, wyłamane gniazdo USB, LAN, HDMI, Zatarty hałasujący wentylator, zbita matryca.

Z uszkodzeń systemów operacyjnych najczęściej laptop się zawiesza, wyświetla Blue screen (niebieski ekran z kodami błędów). Często problemy z systemami wynikają z występowania wirusów