• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

 

serwis samsung warszawaSamsung z laptopami na polskim rynku gości od kilku lat. Intensywne kampanie reklamowe, przystępne ceny i dobra jakość sprawiają, że modele laptopów z pod marki Samsung stają się coraz to bardziej popularne. Sprzedaży laptopów samsung służy chyba również popularność smartfonów i tabletów tej firmy. Samsung jest również producentem wielu innych urządzeń domowych i przemysłowych a przede wszystkim układów scalonych. Wszystko to sprawia, że rozwiązania oferowane przez tą firmę są często o krok przed konkurencją.

 Jak każdy sprzęt, również laptopy Samsunga ulegają awariom. Do najczęstszych objawów należą: laptop przestał działać, został zalany, wyłącza się samoczynnie, klawiatura nie działa prawidłowo, zbita lub wylana matryca oraz kilka innych mniej popularnych objaów

Jeśli twój laptop nie działa prawidłowo zapraszamy do odwiedzenia naszego pogwarancyjnego serwisu laptopów Samsung. Nasi pracownicy od ręki sprawdzą co złego dzieje się z Twoim Laptopem.  Wykonamy bezpłatną wycenę i przekażemy Ci wszystkie informacje odnośnie stanu i kosztów abyś szybko podjął decyzję o naprawie

 

Wiemy, że w dzisiejszych czasach trudno rozstać się z laptopem. Dla wielu osób to narzędzie kontaktu ze znajomymi i klientami oraz miejsce pracy. Z tych powodów wprowadziliśmy 100% darmową wycenę każdej naprawy we wszystkich laptopach Samsung. U nas nic nie zapłacisz do czasu, aż Twój sprzęt będzie sprawny.

Od wielu lat naprawiamy laptopy. Posiadamy duże doświadczenie w  naprawach laptopów Samsung oraz własny magazyn układów BGA, matryc, klawiatur, dysków twardych i innych najczęściej psujących się elementów aby jak najszybciej wykonać każdą naprawę. Dzięki wysokim kwalifikacjom w dziedzinie elektroniki i doświadczeniu jakie gromadzimy od 1997 roku naprawiamy ponad 90% uszkodzonych płyt głównych. Ma to ogromne znaczenie dla naszych klientów, ponieważ zakup nowej płyty oferowany przez autoryzowany serwis Samsung jest o wiele droższy niż koszt naprawy u nas.

Płyta główna to najważniejsza i jedna z najdroższych części Twojego Laptopa. Aby dokonać skutecznej naprawy w rozsądnych kosztach należy mieć duże doświadczenie oraz narzędzia pozwalające na precyzyjne lutowanie. Większość serwisów, które powstały z serwisów komputerów stacjonarnych, po tym jak ich popularność zmalała, nie posiada potrzebnej wiedzy, doświadczenia, schematów i specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, więc jedyne co oferują to wymiana płyty głównej lub naprawa jej u podwykonawcy. Wybierając serwis laptopów kieruj się przede wszystkim ilością lat na rynku. W Warszawie obserwujemy od wielu lat że zmieniają się firmy, adresy a my wciąż jesteśmy. Nieprzerwanie od 1997 roku

Wyposażyliśmy nasz serwis Samsung w profesjonalne lutownice do lutowania układów BGA, QFP i SMD najlepszych na rynku firm WELLER i PACE oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Dzięki temu naprawy są wykonywane średnio w 4 dni robocze, a poziom reklamacji spadł poniżej 3,5% w 2012 roku.
Uważamy, że dobre wyposażenie to uzupełnienie dla naszych umiejętności. Łącząc jedno i drugie możemy Ci zaoferować naprawy laptopów Samsung na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy na bezpłatną wycenę:

Serwis Samsung, Warszawa Ochota, Ul. Opaczewska 43 (wejście od Bohaterów Września)

Najczęściej występujące objawy uszkodzeń w laptopach

Laptop nie działa, nie włącza się, nie reaguje na włącznik, nie wyświetla obrazu (brak obrazu). Na ekranie wyświetlają się artefakt, krzaczki, linie, pasy. Laptop zawiesza się, wolno pracuje, wyłącza samoczynnie. Dość często zdarzają się również uszkodzenia dysków twardych lub systemów operacyjnych.

Z usterek mechanicznych w laptopach najczęściej występują: Wyłamane gniazdo zasilania, Złamany zatarty zawias, wyłamana obudowa, wyrwane klawisze klawiatury, wyłamane gniazdo USB, LAN, HDMI, Zatarty hałasujący wentylator, zbita matryca.

Z uszkodzeń systemów operacyjnych najczęściej laptop się zawiesza, wyświetla Blue screen (niebieski ekran z kodami błędów). Często problemy z systemami wynikają z występowania wirusów