• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

 

serwis fujitsu siemens warszawaFujitsu Siemens posiada w ofercie kilka grup laptopów. Większość sprzedaży stanowią przeciętne laptopy przeznaczone do pracy biurowej. Fujitsu siemens ma również w swojej ofercie laptopy przeznaczone do gier oraz lekkie laptopy biznesowe.

Jeśli coś niepokojącego dzieje się z Twoim laptopem zapraszamy na bezpłatną wycenę.

W kilkanaście minut sprawdzimy co się dzieje i określimy koszty naprawy.  Całkowicie za darmo przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje abyś szybko podjął decyzję o naprawie

Zdajemy sobie sprawę, że laptop jest bardzo ważnym narzędziem pracy i życia codziennego, i właśnie dlatego wprowadziliśmy 100% darmową wycenę każdej naprawy zarówno dla starszych jak i nowszych laptopów Fujitsu-Siemens. U nas nic nie zapłacisz do czasu, aż naprawimy Twojego laptopa. Każda naprawę staramy się wykonać w możliwie krótkim terminie

Pogwarancyjny Serwis Fujitsu Siemens a przede wszystkim naprawy płyt głównych jakie oferujemy  są odpowiedzią na brak dostępności tych części lub bardzo wysokie ceny w serwisach autoryzowanych.

Płyty główne są drogie, a producentom laptopów nie zależy na ich sprzedawaniu. Wolą wprowadzić na rynek kolejne tysiące nowych laptopów, których wydajność nie jest wiele większa od dwu czy trzy letniego laptopa. Naprawa laptopów jest wiec o wiele bardziej rozsądnym posunięciem pod względem ekonomicznym niż zakup nowego.

Warto również pamiętać, że przeprowadzanie okresowych konserwacji sprzętu znacznie wydłuża jego żywotność. Głównym problem jest zanieczyszczony układ chłodzenia, co prowadzi do pracy w podwyższonej temperaturze a w konsekwencji jest przyczyną wielu usterek.

Pytania jakie najczęściej zadają nasi klienci to:

Czy w Warszawie jest autoryzowany serwis Fujitsu-Siemens ? - Tak. Aktualne informacje można znaleźć na stronie producenta.

Czy Wycena naprawy u nas jest za darmo? - Tak. Zawsze, bez względu na Twoją decyzję.

Czy prowadzicie naprawy gwarancyjne? - Niestety nie. Możemy zaoferować naprawy sprzętu który utracił gwarancje na przykład w wyniku zalania lub uderzenia.


 

Zapraszamy na bezpłatną wycenę:

Serwis Fujitsu Siemens, Warszawa Ochota, Ul. Opaczewska 43 (wejście od Bohaterów Września)

Najczęściej występujące objawy uszkodzeń w laptopach

Laptop nie działa, nie włącza się, nie reaguje na włącznik, nie wyświetla obrazu (brak obrazu). Na ekranie wyświetlają się artefakt, krzaczki, linie, pasy. Laptop zawiesza się, wolno pracuje, wyłącza samoczynnie. Dość często zdarzają się również uszkodzenia dysków twardych lub systemów operacyjnych.

Z usterek mechanicznych w laptopach najczęściej występują: Wyłamane gniazdo zasilania, Złamany zatarty zawias, wyłamana obudowa, wyrwane klawisze klawiatury, wyłamane gniazdo USB, LAN, HDMI, Zatarty hałasujący wentylator, zbita matryca.

Z uszkodzeń systemów operacyjnych najczęściej laptop się zawiesza, wyświetla Blue screen (niebieski ekran z kodami błędów). Często problemy z systemami wynikają z występowania wirusów