• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

Chcemy być najlepsi w tym co robimy.

Już w 1997 roku, kiedy otwieraliśmy firmę na pierwszym miejscu stawialiśmy sobie uczciwość, zaraz obok kompetencje oraz innowacyjność w podejściu do problemów klienta. Od zawsze zajmowaliśmy się elektroniką komputerową. Dziś nasze główne dziedziny działalności to Profesjonalny serwis laptopów oraz odzyskiwanie danych.

U nas zapłacisz tylko za EFEKT.

Uważamy, że to najuczciwszy układ. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy bezpłatną analizę zarówno w przypadku napraw laptopów jak i w przypadku usług odzyskiwania danych. Jako jedna z niewielu firm nie pobieramy żadnych opłat jeśli nie uda się naprawić sprzętu. Możemy sobie na to pozwolić ponieważ nasza skuteczność jest naprawdę wysoka i nie musimy zarabiać na wycenach oraz obciążać klientów, których sprzęt uległ zbyt rozległym uszkodzeniom, dodatkowymi opłatami.

Doświadczenie poparte praktyką od 1997 r.

Na rynku jest wiele firm zajmujących się sprzedażą i serwisem. Niewiele jednak ma tak duży staż. Od 1997 roku byliśmy świadkami wielu wydarzeń na rynku IT. Dzięki szkoleniom w kraju i za granicą oraz ogromnym nakładom na własne badania wciąż się rozwijamy a nasza wiedz jest z każdym zleceniem coraz większa. Niezależnie czy masz problem z laptopem czy chcesz odzyskać dane, z pewnością chcesz korzystać z wiedzy ludzi dla których informatyka, elektronika i rozwiązywanie problemów to życiowa pasja.

Cena Czyni Cuda.

Aby spełnić nasze główne cele, każdy klient otrzymuje za darmo niezobowiązującą wycenę naprawy notebooka lub kosztów odzyskania danych. Dopiero po wycenie przystępujemy do realizacji zlecenia. W przypadku nieprzewidzianych sytuacji zawsze kontaktujemy się w celu znalezienia najlepszego rozwiązania. U nas nie zostaniesz zaskoczony.

Ilość mówi sama za siebie.

W ciągu roku naprawiamy ponad 3000 laptopów i odzyskujemy ponad 500 Tera Bajtów danych z różnych nośników (Z dysków, Pendrive, kart pamięci.) Ponad połowa naszych klientów jest z polecenia. Jeśli skorzystasz z naszych usług z pewnością komuś nas polecisz, za co już teraz Ci dziękujemy.