• MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?
  MASZ PROBLEM Z LAPTOPEM?

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Chcesz od ręki poznać koszty naprawy?

   

  CZYTAJ DALEJ

 • SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA
  SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

  Na tyłach blue City. Ul. Opaczewska 43/8

  Dzwoń 22 8330504

   serwis laptopów megaserwis

 • WYCENA NAPRAWY ZA DARMO
  WYCENA NAPRAWY ZA DARMO

  Niezależnie jaka podejmiesz decyzję.

  Wycena naprawy laptopów i tabletów oraz odzyskiwania danych

  dzwoń 22 8330504

   

 

100% obrony niestety nie ma. Jedyne co możemy robić to utrzymywać zaktualizowane oprogramowanie antywirusowe i rozważnie korzystać z internetu. Jeśli jednak dojdzie do infekcji nie ma co zwlekać i na bieżąco trzeba usuwać wirusy. Jeśli mamy aktualne oprogramowanie antywirusowe można uruchomić pełne skanowanie systemu. W dużej części przypadków pomaga tak proste rozwiązanie.

Co jednak robić jeśli zaatakuje nas wyjątkowo wredny wirus np WIRUS POLICJA. Nie mamy nawet dostępu do pulpitu. A ekran powitalny wygląda podobnie do tego:

Na pewno nie płać. Logując się za pomocą tego formularza przesyłasz login i hasło do banku. Możesz poszukać w internecie kodów odblokowujących, które w większości przypadków działają. Jest to tymczasowe rozwiązanie ponieważ nie usuwa ono na trwałe plików wirusa policja a jedynie odblokowuje komputer.

Aby trwale pozbyć się tego niechcianego gościa dobrze jest wyjąć dysk i przeskanować go na innym komputerze dobrym i aktualnym programem antywirusowym. Taka naprawa laptopa czy komputera często możliwa jest w serwisie ponieważ w domu czy biurze często nie dysponujemy zapasowym komputerem. Wizyta w serwisie komputerowym ma dodatkową zaletę. Przy okazji komputer zostanie dokładnie przeskanowany, sprawdzony i jeżeli klient będzie sobie tego życzył poddany konserwacji w czasie, w którym dysk twardy będzie skanowany.